Biz Kimiz?


Semak Büro; Yazıcı Fotokopi Kiralama Hizmetleri, Faks makineleri, fotokopi makineleri, yazıcılar, sarf malzemeleri satışı, kiralama ve teknik servis hizmetlerini yürütmektedir. Hizmetlerimizle ilgili daha geniş bilgiye ulaşmak için bize ulaşabilirsiniz.


Sektörümüzdeki yenilikleri ve teknoloji yakından takip ederek ve güncel kalarak en son teknolojileri sürekli bünyemizde barındırıyoruz. Bu nedenle her ne sebeple olursa olsun müşterilerimizin zor durumda kalmalarına engel olarak en kısa süre içerisinde en iyi çözümü sunmaktan gurur duyuyoruz.


Düzenli aralıklarla eğitim faaliyetlerimizle tüm personelimizin ürünleri ve bu ürünlere ait özellikleri çok iyi bir şekilde öğrenmeleri, yeni çıkan teknolojileri tanımaları teknik servis kalitemizi artırıyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde servis vermek. Doğru ve çabuk bir şekilde hata tespiti ve sorunlara bu şekilde müdahale ederek sizlerin minimum zaman kaybetmesi için elimizden gelen azami gayret ve çabayı gösteriyoruz.


Tecrübe ve deneyimlerimizden yararlanmak, bizleri daha yakından tanımak ve bizimle çalışmak isterseniz. İletişim panelindeki formu doldurarak bize ulaşabileceğiniz gibi bilgi@semakburo.com  elektronik post adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaretiniz ve bize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.