KYOCERA için Pantone Office


Gerçek renklerinizi gösterin ve markanızın değerlerini her zaman güvenli tutun.


Bildiğiniz gibi, sağlam, güven uyandıran bir marka inşa etmek ve sürdürmek için tamamen istikrar ve tüm iletişiminizde doğru renk paletini sürdürmek hayati öneme sahiptir. Ama, bildiğiniz üzere PowerPoint veya Word üzerinde çalıştığınızda, kurumsal renklerinize sadık kaşmak çoğu zaman çok zordur.


Bu yüzden Pantone Office'i tasarladık

Pantone Office, Microsoft PowerPoint ve Word için, Pantone renklerinin olmadığı kadar gerçekçi üretimini sağlayan benzersiz bir eklentidir. 


Pantone Office ile, özellikle önemli marka renkleriniz söz konusu olduğunda, yaptığınız her Pantone renk seçiminin olması gerektiği gibi doğru olduğunu bilmekten geçen bir rahatlığa sahip olacaksınız. 


Dokümanlarınızın profesyonel, tutarlı ve ilham verici görünmesini garanti edeceğiniz gibi, Pantone Office aynı zamanda şaşırtıcı derecede uygun fiyatlıdır. 


Pantone Office nasıl çalışır?

Pantone Office ile, en yüksek standartalarda baskı için renk yönetimi hakkında hiçbirşey bilmeniz gerekmez. Sadece, PowerPoint veya Word araç çubuğuna entegre Sezgisel Renk Seçici opsiyonu ile 2.500'ün üzerinde renk arasından seçiminizi yapın. 
Bir bakışta avantajları:

Her ölçekteki işletme için benzersiz, uygun fiyatlı çözüm .

ICC bazlı renk yönetimi, profesyonel ve tutarlı renkli baskı anlamına gelir. 

Kullanımı kolay, gömülü Renk Seçici ve Pantone, renk seçimini sağlar. 

Her renkli KYOCERA yazıcı ile çalışır.