DocuWare

DocuWare


Entegre Doküman Yönetimi


Docuware Premium Bir KYOCERA Document Solutions İş Ortağıdır.


DocuWare; işletmenize gelişmiş içerik kontrolü imkanı ve elektronik arşivleme araçları sunar. BT departmanınızın ihtiyaç duyduğu güvenlik ve entegrasyon gerekliliklerini karşılar ve BT iş yükünü hafifletir. Dosyalarınızın potansiyelini ortaya çıkararak işletmenizi daha ileri taşımanıza destek olur.


DocuWare mevcut BT yapılarına uyum sağlamak için gereken tüm entegrasyon ve güvenlik özelliklerini karşılar ve böylece işletme uygulamalarının etkinliğini artırır. Günümüzün ofislerinde ve işletme sistemlerinde yaygın olarak kullanılan pek çok standartı ve iş prosedürünü destekler.


Record Management (Kayıt Yönetimi) özellikleri güvenli, kontrollü ve kullanıcı kimliği doğrulama işleminden geçmiş doküman ve içeriğe ek olarak, iyileştirilmiş iş akışları sağlar. Web Content Management (Web İçerik Yönetimi) ve uluslararası entegrasyon özellikleri ile DocuWare, güçlü bir ECM (Enterprise Content Management / Kurumsal İçerik Yönetimi) için gerekli tüm bileşenleri sağlar.


DocuWare kullanıcılara güvenlik ve pratik kullanım sunar. Kullanım ve idare kolaylığı sağlayan gelişmiş özellikleriyle en yoğun iş akışı ihtiyaçlarına sahip kullanıcılara dahi sorunsuzca hizmet eder.


DocuWare Faydaları:

  • Sezgisel ve kolay kullanım
  • Kolay yönetim
  • Mevcut işletme ortamına kolay entegrasyon
  • Lokasyondan bağımsız mobilite ve veri erişimi
  • Hassas bilgilerin optimum güvenliği