KYOCERA SecureAudit

KYOCERA SecureAudit


Baskı Ortamınızı Güvenli Hale Getirdiniz Mi?

 

MFP Güvenliği Dedektifiniz

Günümüzde güvenlik tehditlerinin ve veri uyumluluğu gereksinimlerinin artması, MFP'lerin güvenliğinin düzenli olarak kontrol edilmesini işletmeler açısından kritik hale getiriyor. KYOCERA bu gereksinimlere yönelik olarak, cihazınızın güvenliğini kontrol etmenizi sağlayan bir çözüm geliştirdi. KYOCERA SecureAudit ile cihaz güvenliği, veri uyumluluğu ve kapatılması gereken önemli güvenlik açıkları konusundaki bilgilere başka bir uygulamaya kullanmanıza gerek kalmadan kolayca erişerek baskı güvenliğinizi kontrol altında tutabilirsiniz.
İş Zorlukları

  • Veri güvenliğiyle ilgili düzenlemeler giderek daha kapsayıcı hale geliyor - Büyük maliyetler üstlenmeden firmamın veri güvenliğini mevcut yasa ve yönetmeliklere uygun hale getirebilir miyim?
  • Şirket ağlarına yönelik tehditler her geçen gün büyüyor - İşletmemdeki ağların güvenliğini nasıl sağlayabilirim? 
  •  Mevcur MFP'lerimin güvenlik düzeyini istediğim zaman öğrenemiyorum - MFP'lerimin güvenliği hakkındaki bilgilere kolayca ulaşmamın bir yolu var mıdır?
  • Farklı ortamlardaki MFP'lerin güvenliğini kontrol etme süreci uzun zaman alıyor. Cihazlardaki farklı ayarlar nedeniyle MFP'lerim arasında güvenlik karşılaştırmaları yapmakta zorlanıyorum. - Kontrol ve karşılaştırma süreçlerini nasıl hızlandırabilirim?


KYOCERA SecureAudit Avantajları

  • KYOCERA SecureAudit, işletmelerin veri koruma ve güvenlik denetimi yönetmeliklerine uyum sağlayacak güvenlik stratejileri belirlemelerine yardımcı olur.
  • KYOCERA SecureAudit, cihazlarınızda hangi güvenlik açıklarının mevcut olabileceğini görme olanağı sunarken aynı zamanda çeşitli ayarlar üzerinden cihazın durumu hakkında güvenlik tanısı raporları üretir.”
  • KYOCERA SecureAudit hızlı kurulumu, sezgisel kullanıma olanak veren arayüzü ve anlaşılması kolay, net raporlarıyla öncesinde teknik bir eğitim almaksızın kullanılabilir.


Özellikler & Ayrıntılar

Ayrıntılı tanı raporları: Hangi ayarlar konusunda rapor almak istediğinizi belirleyin ve uygulamayı çalıştırdıktan birkaç saniye sonra güvenlik raporlarını doğrudan yazdırın veya USB'ye kaydedin.

Kullanıcı dostu: KYOCERA SecureAudit'in yapılacak işlemleri adım adım anlatan kullanıcı dostu ekranları sayesinde teknk eğitim almanıza gerek olmaksızın kapsamlı raporlar elde edin.

Güvenlik: KYOCERA SecureAudit muhtemel güvenlik açıklarını ve bunların meydana gelebileceği yerleri tespit ederek önleyici bir güvenlik stratejisi geliştermenize yardımcı olur. Böylece risklerden henüz herhangi bir tehdit ortaya çıkmadan önce kaçınabilirsiniz.


Veri korumaya ilişkin yasal yükümlülükler: KYOCERA SecureAudit'in sağladığı kontrol ve raporlama işlevleriyle veri güvenliğine dair yasal yükümlülükleri yerine getirmeniz kolaylaşır.