USB Kart Okuyucular

USB Kart Okuyucular


Veri hırsızlığını önleyin ve baskı cihazlarınıza erişimi sınırlandırın


USB Kart Okuyucu portföyümüz, cihazlarınıza gönderilen baskı işlerinin yalnızca ilgili kullanıcılar kimliklerini ID kart ile doğruladıklarında gerçekleşmesini sağlayarak size MFP'lerinize erişimi kontrol etme imkanı sunar.


Kullanıcıların hemen hemen her çeşit kimlik kartıyla, hatta işletmenizde kullanılan şirket kartlarıyla bile MFP'lerde oturum açmaları mümkündür. Kimlik doğrulama özelliği bunun yanı sıra size kullanıcı ve/veya departman bazlı baskı kotaları belirleme ve baskı maliyetlerini kontrol altına alma imkanı tanır. Baskı işlerinin yalnızca kullanıcı cihaz başındayken gerçekleşmesi ise doküman güvenliğinizi önemli ölçüde artırır.


USB Kart Okuyucularımız KYOCERA sistemlerinin çoğuyla uyumludur – böylece size yalnızca işiniz için doğru olan seçeneğe karar vermek kalır! 

İş Zorlukları

  • Baskı işleri sık sık cihaz tepsilerinde unutuluyor ve savunmasız bırakılıyor– Dokümanlarımı veri hırsızlığına karşı nasıl korurum? 
  • Cihazlarımıza girişler PIN koduyla sağlanıyor, ancak bu yöntem pratik değil ve zaman kaybına neden oluyor – Oturum açma sürecini nasıl daha hızlı ve kolay hale getiririm? 
  • Baskı maliyetlerini kontrol etmek zor – Çalışanlarım için nasıl baskı kotaları ayarlayabilir ve bunlara uyulduğundan emin olabilirim? 


USB Kart Okuyucu ile Avantajlar

  • Güvenlik: Baskı işleri yalnızca kullanıcılar cihazın başına gidip kartlarıyla oturum açtıklarında gerçekleşir. Bu sayede gereksiz yere alınan baskılar azalır ve doküman güvenliği artar. 
  • Kolay Kullanım: Cihaz kilidini açmak için kartın hızlıca okutulması yeterlidir. 
  • Maliyet Kontrolü: Her kullanıcının baskı aktiviteleri için detaylı rapor alın ve belirlediğiniz baskı kotalarını kolayca uygulamaya koyun.


Özellikler & Ayrıntılar

KYOCERA'nın USB kart okuyucu portföyü, KYOCERA baskı cihazlarınızın mevcut güvenlik önlemlerine kusursuz entegrasyonu için tasarlanmıştır. 


Kullanıcılar ID kartlarını cihaz üzerindeki kart okuyucuya yaklaştırılarak cihazda oturum açabilir ve cihazın fonksiyonlarına giriş sağlayabilir, çıktıları düzeltebilir. USB kart okuyucular, bölgesel kimlik doğrulama için hiçbir ek yazılım olmaksızın kullanılabilir veya daha gelişmiş gömülü ve tarayıcı çözümler ile birleştirilebilir. 


  • Tümü için tek: Ofisinizdeki tüm kontrol noktaları için tek ve aynı ID kartı kullanın.
  • Sadece birkaç çeşitte USB kart okuyucu: Tüm yaygın aktarıcı teknolojileri destekler (Ör.Legic, Milfare, HID vs.)
  • Güvenlik: Dokümanların erişimi, baskısı ve taranması sadece kimliği doğrulanmış kişiler tarafından yapılabilir.
  • Esneklik: Cihazlarla eşsiz entegrasyon için geniş çeşitlilikte iç ve dış kart okuyucular.