CloudConnect

Cloud Connect


MFP'nizden buluta ulaşın


Cloud Connect, HyPAS çözüm sistemine sahip herhangi bir MFP'den kişisel bulut alanınıza giriş yapmanızı sağlayan bir HyPAS yazılımıdır. MFP'nizden dokümanlarınıza direkt olarak ulaşabilmenizi veya dokümanlarınızı yükleyebilmenizi sağlar.  


Cloud Connect;  EvernoteTM veya Google DriveTM  hesabınıza bağlanır ve bulut deponuz ile MFPniz arasında bir köprü görevi görür. 


Bu sayede basılı dokümanları dijital dosya haline getirebilir veya bunun tam tersini bir bilgisayara ihtiyaç duymadan, sadece tek bir dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz.  
İş Zorlukları


Seyahatlerim sırasında onlara kolayca ulaşabilmek için dokümanlarımı bulutta saklıyorum – Bilgisayarım olmadan dokümanlarımın çıktısını nasıl alabilirim? 

Dokümanlarımı dijitalleştirmek istediğimde onları önce bilgisayarıma, sonra buluta yüklemem gerekiyor – Bunun daha hızlı bir yolu yok mu?

Şirketim için veri güvenliği hayati öneme sahip – Bulut hizmetleri gerçekten güvenli mi?

 

Cloud Connect ile Avantajlar


Bilgisayar olmadan çıktı alın:  Google DriveTM veya EvernoteTM içerisindeki dokümanlarınıza ulaşabilir ve onları yazdırabilirsiniz.  

İşlerinizi kısa yoldan halledin: Cloud Connect dokümanlarınızı bilgisayar kullanmadan, direkt bulut hesabınıza taramanızı sağlar.

Veri güvenliği: Hesabınıza kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın - Verilerinizin güvenliği garanti altında. 

Cloud Connect'e giriş yapabilmek için kişisel bilgilerinizi kullanmak zorunda olduğunuzdan verilerinize yalnızca siz erişebilirsiniz.