EveryonePrint

EveryonePrint


Mobil yazdırmanın kolay hali


Bugünlerde mobil cihazları kampüs veya işte kullanmak oldukça yaygın. Maalesef bulunduğumuz yerdeki network yazıcı aracılığıyla bir mobil cihazdan çıktı alma sorunu da aynı zamanda oldukça yaygın.


Everyone Print bu problemi hızlı ve kolayca çözen kullanışlı bir yazılım çözümüdür.  Tüm HyPAS MFPler ile kolayca entegre olabilir. Sadece 10 dakika gibi kısa bir sürede yüklenebilir, bu kombinasyon mobil bir cihazdan yazdırmayı internette sörf yapmak veya eki ile birlikte bir e-posta göndermek kadar kolay hale getirir!
İş Zorlukları

  • Mobil bir cihazdan network yazıcıya doküman göndermek çok karmaşık- Sezgisel bir mobil yazdırma çözümü var mı? 
  • Mobil cihazımdan sıklıkla gizli dokümanlar yazdırmaya ihtiyacım var –  Verilerimin her zaman güvende olduğundan nasıl emin olabilirim?
  • Kullanıcıların farklı ihtiyaçları var ve değişik dosya formatları ile çalışıyorlar– Formatı veya boyutu ne olursa olsun herhangi bir dokümanın yazdırılabileceğinden nasıl emin olabilirim?

EveryonePrint ile Avantajlarınız

  • Kullanıcı dostu: EveryonePrint herhangi bir cihazdan yazdırmak için birden fazla yol sunar. Dosyaları web tarayıcısı ile yükleyebilir, e-posta aracılığıyla gönderebilir veya Windows, Mac ve Linux sürücüsü ile kurulmuş bir üniversal ile yazdırabilirsiniz. 
  • Veri güvenliği: Dokümanlar sadece gönderen PIN Kodu veya ID Kartı ile kullanıcı girişi yaptığında serbest bırakılır. Buna ek olarak, Everyone Print tüm yazdırma işleminizi efektif bir şekilde koruyan uçtan uca bir şifreleme opsiyonu sunar.
  • Esneklik: EveryonePrint sürücüsü her çeşit dokümanı yazdırılabilir bir formata dönüştürür ve karışık bir yazıcı filonuz olsa bile çalışır.


Özellikler & Ayrıntılar


EveryonePrint ilk önce kolejlerin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirildi ancak artık firmalara ve geniş işletmelere de yüklenebilmektedir. Binlerce şirket ve organizasyon bu kullanışlı uygulamayı gündelik hayatta kullanabilmektedir.


Esneklik – Her mobil cihazı, dosya tipini ve işletim sistemini destekler.

Benzersiz entegrasyon – ActiveDirectory, LDAP ve baskı sayaç sistemleri gibi kullanıcı rehberleri ile entegre olabilir.

Kişiselleştirme – Kullanıcılar kendi favori yazıcılarını belirleyebilir ve yazdırmayı daha da kolay hale getirmek için onlara takma isim verebilirler.

Kullanıcı kontrolü – BT elemanları yazıcı filosunu yönetebilir, böylece grupların sadece belirli bir yazıcıyı kullanması sağlanır.  (ör: çalışanlar için yazıcılar ve öğrenciler için yazıcılar)

Desteklenen diller – Kullanıcı ara yüzü 13 farklı dili desteklemektedir.

Entegrasyon – Örneğin Kyocera MyQ gibi Sayaç ve Baskı & Tarama İş akışı

 


Yasal uyarı: EveryonePrint Danimarka Next Print Solutions Aps, tescilli markasıdır.