Google Cloud Printing

Google Cloud Print


Google Cloud PrintTM desteği ile Mobil Baskıyı kolaylaştırın


Akıllı telefonlar ve tabletlerden baskı almak her gün daha fazla kullanıcı için özellikle baskı tarayıcıları olmaksızın daha esnek bir baskı yaklaşımına ihtiyaç duyan eğitim veya devlet sektörü gibi KYOCERA'nın önemli birer hedef kitlesinde yer alanlar için gereklilik haline geliyor. Google Cloud Print Google Inc. tarafından verilen kullanıcıların akıllı telefonlarından, tabletlerinden, kişisel bilgisayarlarından veya diğer web bağlantılı cihazlarından ve cihaz üzerinde özel yazıcı tarayıcı ayarları yapmaksızın  bulut bağlantılı yazıcılardan baskı almalarını sağlayan bir hizmettir. 


Google Cloud Print  için tıklayınız KYOCERA cihazınızın uyumluluğu için 


Google Cloud PrintTM İle Avantajlarınız

Baskı almak için mobil cihaz üzerinde herhangi bir uygulama kurulumuna ihtiyaç yoktur. 

Mobil çevrelerde faal olarak baskı alın. 

Dokümanlara ve bilgiye herhangi bir zamanda herhangi bir yerde giriş sağlayın.

BT müdahalesi gerektirmez.


Google Cloud Print  yetenekli uygulamalar kullanarak akıllı telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan faal olarak baskı alabilirsiniz.


*Google Cloud Print Google Inc'in markasıdır.

*Google Cloud Print hizmetini kullanmak için, Google hesabına ihtiyaç duyarsınız ve yazıcınızı önceden Google Cloud Print'e kaydedersiniz.

*Google Cloud Print desteği için yazıcı aygıt yazılımı güncellemesi gerekli olabilir. Lütfen bayiniz veya yerel  KYOCERA Document Solutions satış şirketiniz ile iletişime geçiniz.