FAX Hub

FAX Hub


MFP'nizi hızlıca ihtiyacınız olan tek faks cihazı haline getirin

Yalnızca faks için kullanılan tekil cihazlar günümüzde hem yüksek maliyetli oluşları, hem de tek bir işlev için kapladıkları alan nedeniyle pek de popüler değiller. Faks çekmek ve faks almak işletmeniz için gerekli ise, MFP'nizi sanal bir faks sunucusuna dönüştüren kullanımı kolay ve düşük maliyetli uygulamamız KYOCERA FAX Hub tam size göre. 
İş Zorlukları

Bir faks cihazına ihtiyacımız var. İşletmemizde basit ve düşük maliyetli fakslaşmayı nasıl sağlayabiliriz?  


Zaman zaman da olsa faks çekmeye ve almaya ihtiyaç duyuyoruz, ancak faks hatlarının maliyeti çok yüksek. Faks imkanımızı kaybetmeden maliyetleri nasıl düşürebiliriz? 


Bir faks sunucusunu yönetmek BT departmanımızın fazladan zamanını alıyor. Kaynakları ve bütçeyi hızla tüketmeden bir faks olanağı var mıdır? 


FAX Hub ile Avantajlarınız

Kolay erişim: İşletmenizdeki herkes en yakın MFPden faks çekebilir. 


Daha ucuza faks: İşletme genelinde faks işlevinin kullanımı için yaknızca bir faks sistemi ve bir faks hattı.


Azalan BT departmanı iş yükü: Faks sunucusu ihtiyacı olmadığından BT müdahelesi minimumda kalır.  


Özellikler ve Ayrıntılar

FAX Hub'ı faks sistemine sahip, destekleyen bir cihaza yüklediğinizde; bu ciha< hem yönetici cihaz OLUR, hem de sanal bir faks sunucusu haline gelir. Ardından SmartFax (veya SmartScan) uygulamanızı diğer MFP'lerinize kolayca konfigüre edebilir ve yönetici cihaza bağlayabilirsiniz. Kullanıcıların faks çekerken kullandıkları MFP yönetici MFPye, daha sonra alıcıya gidecek olan faksı gönderir. Yönetici MFP işlemi gerçekleştiri ve  kullanıcıya onay bilgisi gönderir.


  • MPFden sanal faks sunucusuna: Bir faks sunucusu altyapısı için yatırım yapmaya gerek yoktur.  
  • Bir faks sistemi ve faks hattı: Faks seçeneklerinizi maksimuma çıkartırken aylık faks maliyetlerinizi minimuma indirin.  

  • Faksınızın ulaştığından her zaman emin olun: Faks raporu faksların durumunu gösterir. (SmartFax aracılığı ile).

  • Kurulumu, konfigürasyonu ve yönetimi kolay: Sadece faks numarasını girin ve "gönder" tuşuna basın, böylece kullanıcı ve yönetici için bir eğitime gerek yoktur. 

  • Faks sisteminizin karlılığını artırın:  FAX Hub'ı bir cihaza kurarak briden çok MFPden faks çekebilirsiniz. 

  • Maksimum veri güvenliğini sağlayın: Tüm veriler HTTPS protokolü aracığı ile güvenli bir şekilde aktarılır.  


KOBİ'ler için ideal

FAX Hub küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir. Sadece kullanımının kolay olması ve minimum idare gerektirmesi sebebiyle değil, birden fazla faks hattı ve cihaz ihtiyacını ortadan kaldırmasıyla da maliyetleri azaltır.