KYOCERA Capture Manager

KYOCERA Capture Manager


İş dokümanlarınızdan bilgileri hızla yakalayın

İşletmenize her gün farklı kaynaklardan, farklı formatlarda pek çok iş dokümanı girer. İşletme sahiplerinin ve departman yöneticilerinin bu konuda yaşadığı en büyük zorluk; ilgili işletme sistemlerine aktarılmalarına dek bu bilgileri görüntüleyememek ve onlara göre hareket edememektir.


Bilgi yakalamada geleneksel yöntem, dokümanlardaki bilgilerin kişiler tarafından okunarak toplanması ve uygun işletme sistemine elle, manuel olarak aktarılmasıdır.


İş belgelerinde saklanan bilgileri, onlardan değer yaratmak için hızlıca nasıl yakalarsınız?
Kyocera Capture Manager, dokümanların yakalanarak işletme sistemleriniz ve iş akışlarınıza dahil edilmesi süreçlerini hızlı, verimli ve otomatik hale getiren bir çözümdür. KCM; önemli iş bilgilerini sistemlerinize aktarmak için gereken süreyi en aza indirir.


Kyocera Capture Manager, dokümanlardan bilgi yakalamayı çocuk oyuncağı haline getiren görüntü düzeltme, karakter ve metin tanıma, güvenli dijital imzalar ve hatta el yazısı tanıma * gibi çeşitli teknolojileri kullanır. Bunun yanı sıra, mevcut sürecinizi değiştirmek zorunda kalmamanız ve tüm iş dokümanlarını önceden olduğu gibi toplayabilmeniz için de çeşitli modüller sunar. KCM'in farkı dokümanlardaki bilgileri otomatik olarak yakalayabilmeniz ve böylece içerdikleri bilgilere yönelik bir cevap oluşturma ya da aksiyon başlatma konusunda eskisinden çok daha hızlı davranabilmenize olanak tanımasıdır.


Dokümandan bilgi yakalama sürecini otomatik hale getirmek, işletmenize müşterilerinizin ihtiyaçlarına çok daha esnek biçimde cevap verebilme özgürlüğü sağlar. Bunun yanı sıra KCM, dokümanlardan çıkarılan bilgilerin iş süreçlerinize yönlendirilmesi işlemini de daha ileri düzeyde otomatik hale getirir - çıkarılan bilgilerin doğru departmana ve/veya sisteme aktarılmasını sağlamak için kurallar tanımlayabilirsiniz.


KCM, kolayca otomatikleştirilebilen manuel görevleri ortadan kaldırıp günlük işlerin daha önemli kısımlarına odaklanmanıza olanak tanıyarak iş gücünüzün verimliliğini artırır.


Kyocera Capture Manager; iş ortamının çeşitli bölümlerinde, çeşitli şekillerde faydalı olur:Finans Yöneticisi


"Bir Finans Yöneticisi olarak doğru kararlar almak işimin en önemli parçalarından biri. Daha iyi kararlar alabilmek için kağıt dokümanlarda yer alan bilgilerin kullandığımız ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) sistemine hızlı biçimde işlenmesini istiyorum. "


Kağıt dokümanlarda yer alan bilgiler genellikle ERP sistemlerinde bulunan verileri destekler. Bir Yakalama Çözümü kullanmanın en önemli avantajlarından biri, kağıda basılı verilerin ERP ve/veya kullanılan diğer finansal sistemlere otomatik entegrasyonunun sağlanmasıdır.


Muhasebe Elemanı


"Bir muhasebe elemanı olarak, tedarikçilerin gönderdiği faturalarda yer alan bilgilerin kullandığımız finans yazılımına hemen işlenmesini istiyorum. Böylece hesaplarla ilgili bir sorun olduğunda bunu hızlıca çözebilirim."


Kağıda basılı olarak gelen ya da e-posta eki olarak ulaşan dokümanlara hızlı ve etkili erişimi sağlayarak, müşteri hizmetlerinizi iyileştirebilirsiniz. Bu durum, bilgilerin KYOCERA Capture Manager ile işlenerek doğrudan finans sisteminize aktarılmasıyla mümkündür.


Günlük Kullanıcı


"Görevlerimi daha çabuk yerine getirmek için ihtiyacım olan bilgilere hızlıca ulaşmak istiyorum."


Çoğunlukla kağıt dokümanlarda saklanan iş bilgilerinin bulunurluğunu artırın. Kyocera Capture Manager ile kağıt dokümanlarınızı elektronik görüntülere dönüştürebilir ve ardından bunları ağ üzerinde yapılandırılmış bir şekilde saklayabilirsiniz. Bu şekilde, ihtiyaç anında aranan bir belgenin bulunması için gereken süreyi önemli ölçüde azaltmış olursunuz. KCM'i mevcut bir ERP, ECM (Kurumsal İçerik Yönetimi) ve/veya finans sistemine bağlayarak, doküman arama sürelerini daha da kısaltabilirsiniz. Dokümanların saklandığı farklı hedeflerin sizi bilgiye erişiminizi zorlaştırmasına izin vermeyin!


Sağlık Profesyoneli


"Bir sağlık çalışanı olarak, ilgili kanun ve yönetmeliklere uyum için hazırlamam ve yakalamam gereken birçok doküman var. Bu dokümanların ve içerdikleri bilgilerin Sağlık Yönetim Sistemi'mize girişlerini otomatik hale getirebilirsem, zamanımı daha verimli kullanabilir ve hastalarıma daha fazla odaklanabilirim."


Sağlık alanında çeşitli formların doldurulması yalnızca yasal uyumluluk değil, hastaların durumlarının izlenmesi için de gereklidir. Kyocera Capture Manager, tüm kağıt ve elektronik formları hızlı ve verimli bir şekilde işleyecek ve daha sonra, sağlık profesyonellerinin her zaman en güncel bilgilere sahip olduklarından emin olmak adına, kullanılan yönetim sistemine aktaracak şekilde ayarlanabilir.


Avukat / Hukuk Asistanı


"Büyük ölçekli sözleşmelerle çalışan biri olarak, uzun bir sözleşmeyi baştan yazmama gerek kalmadan, kolayca düzenleyebilmek istiyorum."


KYOCERA Net Manager, büyük boyutlu dokümanları tarayarak dijital ortama aktardıktan sonra Microsoft Word gibi düzenlenebilir metin formatlarına dönüştürmenizi mümkün kılar. Bu şekilde her yeni iş için tüm dokümanı yeniden yazmak zorunda kalmadan, yalnızca düzenlemeniz gereken kısımların üzerinden geçerek büyük ölçüde zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.


Mobil / Gezici Satış Temsilcisi


"Sürekli ofis dışında ve/veya seyahatte olan bir satış temsilcisi olarak, seyahat masraflarımın biriken faturalarını dönüşte ofiste işlemek benim için hem zor, hem de zaman alıcı bir işlem. Faturaları elime geçtikleri an ofise gönderebilmek istiyorum."


KYOCERA Capture Manager Uygulaması ile fiş ve faturalarınızın fotoğrafını çekip onları doğrudan ofisteki masraf bildirim sürecine yönlendirebilirsiniz. Bu şekilde hem önemli fiş ve faturaların kaybolmasının önüne geçilir, hem de masrafların gerçekleşmeleri ile ilgili sistemlere işlenmeleri arasındaki zaman farkı ortadan kalkar.