SmartConnect RightFax

SmartConnect RightFax


KYOCERA MFP'nizi Rightfax'e Bağlayın


Faks yoluyla iletişim, güvenilirliği nedeniyle pek çok işletmenin doküman alışverişinde öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. OpenText RightFax ise faks makinelerinin yerini faks sunucularının aldığı günümüzün şüphesiz en uygun maliyetli, yüksek performanslı ve güvenilir faks sunucusu olma özelliğini taşıyor.


SmartConnect RightFax kullanıcılara çift yönlü erişim, dokümanlara kapak sayfası ekleme, kimlik doğrulama, faturalama kodları ve kişisel adres defteri gibi gelişmiş özellikler sunuyor. KYOCERA marka çok fonksiyonlu fotokopi makinenizi (MFP) RightFax'a bağlayarak tüm bu işlevlerden ve daha fazlasından yararlanabilirsiniz.
İş Zorlukları

  • Faks makinelerinin maliyetleri oldukça yüksek – Hem uygun maliyetli, hem de güvenilir bir faks servisi bulabilir miyim?
  • Klasik faks çekme işlemi çok fazla zaman alıyor ve verimliliği olumsuz yönde etkiliyor – İşletmemdeki faks işlemlerini nasıl düzene koyabilirim?
  • MFP'lerim RightFax'e bağlı değil – MFP'lerimi RightFax'le nasıl entegre edebilirim?


SmartConnect RightFax Avantajları

  • Entegre faks: Yalnızca faks çekmeye yarayan pahalı ve verimsiz faks makineleri ile faksa ayrılmış telefon hatlarından kurtulursunuz.
  • Doğrudan erişim: Tüm yetkili kullanıcılar yalnızca MFP üzerinden faks çekebilir, faks çekerken RightFax'in gelişmiş işlevlerini kullanabilirler.
  • Gelişmiş güvenlik: MFP'niz ile RightFax arasında kurulacak bağlantı; mevcut en yüksek güvenlik gereksinimlerini karşılar ve bu konudaki yönetmeliklere uyum sağlamanızı kolaylaştırır. İşletmeniz muhtemel güvenlik açıkları ve sızıntılara karşı etkili biçimde korunur.


Özellikler & Ayrıntılar

KYOCERA SmartConnect RightFax ile kullanıcılar doğrudan MFP panelini kullanarak RightFax üzerinden faks gönderebilir, gelişmiş RightFax işlevlerinden yararlanabilirler:


  • Faturalama Kodları
  • Adres Defterleri
  • Kapak Sayfaları


Güvenli entegrasyon; şifreleme, kimlik doğrulama, denetim geçmişi görüntüleme, sorunsuz teslimat ve elektronik izlemeyi kapsar. İşletmeniz güvenlik sızıntılarına karşı daha iyi korunur ve şirket güvenlik politikalarına ve yasal gereksinimlere uyum sağlama konusunda zorluk çekmezsiniz.


OpenText RightFax

RightFax; dünya çapında 100.000'den fazla yüklemeye sahiptir ve faks sunucusu çözümleri konusunda pazar lideridir. RightFax'in sağladığı hizmetler yüksek düzey teknolojik uzmanlığa ve performansa sahip, güvenilir ve sürekli gelişir niteliktedir. Yüksek ölçeklenebilirlik, gelişmiş güvenlik ve istikrarlı sistem özellikleri servisi faks söz konusu olduğunda pek çok büyük ölçekli işletmenin ve sektörün vazgeçilmezi haline getirmektedir.