KİRALAMA HİZMETİ

Satın Almalı Kiralama

Bu sistemde müşteri aylık garanti kopya miktarı taahhütünde bulunmaz, 48 aylık sabit satın alma taksitlerini ve kopya başı çekim bedelini öder.

Cihazın sarf malzeme, yedek parça ve teknik servis hizmetleri firmamız tarafından karşılanır.

48 aylık sürecin sonunda cihazın mülkiyeti müşteriye geçer.


Satın Almasız Kiralama

Bu sistemde aylık sabit kira ücreti yoktur, aylık taahhüt edilen kopya miktarı üzerinden birim fiyat ile ücretlendirme yapılır.

Kopyalama sistemi; Cihaz, toner, yedek parça ve teknik servis hitmezi firmamız tarafından karşılanır.

Anlaşma süresi sonunda cihazın mülkiyeti el değiştirmez.


Fotokopi Makinesi ve Yazıcı Kiralamak mı İstiyorsunuz ?

Kısa yada uzun dönemli kiralık fotokopi makinesi, yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak üstün japon teknolojisine sahip KYOCERA doküman çözümlerini en uygun kiralama fiyatları ve ülke geneline yayılmış bayi ağımız ile en kısa sürede kullanımınıza sunuyoruz.


KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS) kapsamında siyah beyaz ya da renkli fotokopi makinesi, lazer yazıcı kiralama hizmetimizden faydalanarak iş akışlarınızı hızlandırıp, dokümantasyon maliyetlerinizi %30'a varan oranda azaltabilirsiniz.


Nasıl mı ? Hemen Arayın, Gelelim Anlatalım, Sayfa Başı Anlaşalım.
Kiralama sözleşmesini indirmek için tıklayınız.

Bakım sözleşmesini indirmek için tıklayınız.
 

AZALAN BASKI MALİYETLERİ

Uygun maliyetli kiralık yazıcı / fotokopi makinelerimiz ve terzi usulü doküman çözümlerimiz ile baskı maliyetleriniz %30'a kadar azalır.

 

İŞ AKIŞI OPTİMİZASYONU

KYOCERA MDS ile iş akışlarınızın verimliliği ve kesintisiz çalışma süreleriniz artarken, IT departmanınızın iş yükü en aza iner.

 

GELİŞMİŞ DOKÜMAN GÜVENLİĞİ

Sağladığı yetki yönetimi ve kimlik doğrulama imkanlarıyla KYOCERA MDS, hassas dokümanlarınızı korur ve genel doküman güvenliğinizi geliştirir.

 

ETKİN KONTROL İMKANI

Maliyet etkin baskı süreçlerinin anahtarı, şeffaflık ve kontroldür. KYOCERA MDS ile çıktı süreçlerinizin her aşamasının kontrolü elinizde olur.